poznajmy się

O nas

Sklep rowerowy
w Szczecinie
przy ul. Piłsudskiego.

Wiemy, jak znaczącą rolę odgrywają rowery w Waszym życiu. Naszemu wręcz nadają sens. ROWEROWY to miejsce, które oficjalnie powstało w 2018 roku, jednak którego korzenie sięgają wiele lat wstecz. Zainteresowanie, potem fascynacja,  a dalej bezwarunkowa pasja, zdobywanie wiedzy oraz praktycznych umiejętności przez kilkanaście lat, nie licząc dziesięcioleci spędzonych na jednośladach na drogach, w lasach i na torach – to wszystko stanowi podwaliny naszego sklepu i serwisu rowerowego. Kiedy nabraliśmy odwagi, aby z hobby uczynić sposób na życie, zgromadziliśmy odpowiednie zaplecze, znaleźliśmy lokal idealnie nadający się na naszą siedzibę  oraz nawiązaliśmy współpracę z marką MERIDA – jednym z czołowych producentów rowerów na świecie.

Jesteśmy zapaleńcami, mechanikami, serwisantami, doradcami i (co najważniejsze) fachowcami. Najważniejsza jest dla nas JAKOŚĆ: począwszy od oferowanych rowerów, akcesoriów i części, przez świadczone usługi, aż po samą obsługę klienta.
Co roku proponujemy Wam rowery z najnowszych kolekcji, wyposażone w innowacyjne rozwiązania, cały czas poszerzamy asortyment, bazując na propozycjach najlepszych producentów, m.in.: Shimano, Continental, Blackburn, Giro, Bell, Rohloff, Selle Royal, Vredestein.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!